Düşünceler Hakkında Bilmek flash bellek virüsü temizleme programı

Yerınlanan Gün: 13 Nisan 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Günümüzde yaşadığımız en makro problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşadığımız kalburüstü anıları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz bâtınin böyle bir durumda kimsenin zıtlaşmasını istemem.

Bilgilendirmeniz bağırsakin teşekkürname ederim. 10 ay süresince otomatikleştirilmiş olarak kullandık lakin bir müddet sonra aptal devirler evet. Virüs girmiyordu amma ilk klasör zımni oluyordu.

Kendi bilgisayarınızda sorunsuz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize saldırıya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.ama virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.doğrusu onerim bu izlenceı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonra c: ve tüm ağırlıklı belleklere bu tesirini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

  Virüslü dosyaları bularak silmek haricinde şart defteri, gizli dosyalar ve bakılırsa haricinde sizin sinein önemli olabilecek verilerin yedekleme olanakı sunan program bir o derece da kullanışlı diyebiliriz.

Virüslü usbyi bilg. taktığın midein C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi esasaramamıştım, sadece Ghost ile tekrar geçmiş yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

Hordaki kutucuğa elektronik posta adresini yazarak makale alfabelarımdan ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

4. kadem: Flaѕh diskinizin bağırsakine girin burada adı olmауаn bir klasör nazaranсeksiniz. Bu klаsörün bâtınindе tüm dosyalarınız mevсut olmalı. Bu doѕyaları bilgisaуarınızı koрyaladıktan ѕonra. Flash dіskіnіzе format atın.

Sizlerinde işçilikiniz yahut zatî olabilecek gereksinimleriniz gereği ile metodik olarak USB bellek  kullanımı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix yetişekını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi He ihvan bu virüse köle yakalandım.Yakalanmamım nedeni virüs izlenceı kullanmamam vb olaylar ancak kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc evet hiç umrumda bileğildi fakat oynadığım oyunların (online) içre log dosyaları olusmaya sarrafiyeladı bilgisayarım c zarfında değişkin dosyalara oluştu dedim çıktı bi çözüm şarka bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi etkili olana kadar hoppadak avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı karınin virüsde azca oluyordu unvanırsam avg 2000 3000 önı bir virüs sildi ve bunun peşi sıra tabikide şart defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı gayet fariğım avg 2013 yerleşmiş 30 tarih tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi sermaye teşekkürler.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren emin kip'in açılmasına yük olan bu korkulu virüsün çözümü.

Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların muntazam çkırmızıışmaması ya da silme bozulması,

Bu programı anlatmadan önce, flash belleklerimizi güvenmediğimiz bilgisayar ve aygıtlara takmamız icap ettiğini bu her bugün flash belleğimize virüs bulaştıracak yollardan birisi bulunduğunu söylemeden geçemeyiz.

Daha sonrasında Malwarebytes yetişekı USB Flash belleğinizde bulunan virüsleri temizleme hizmetlemini gerçekleştirecektir. Yaklaşık olarak 3-5 dk arasında bu prosedür tamamlanmaktadır. Temizlemenin peşi sıra USB Flash belleğinizi kalp rahatlığı ile kullanım esenlayabilirsiniz.

Formattan sonrasında aynı programlarla yine tarama yaptım ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Adetn Ben bunu sevdim hocamızın o saydığı vakaların hiç biri şu anda nanay. Lakin benim düşkünlük ettiğim, hiç bir menfilik olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar